Michał Kot

Michał Kot
Michał Kot
Trener personalny
Holistyczne podejście do człowieka opiera się na traktowaniu go jako całość, przy jednoczesnym zachowaniu równowagi pomiędzy naszym ciałem, umysłem i duchowością. Właśnie takie podejście do ćwiczeń i treningu już od 6 lat przekazuję moim podopiecznym.
My Channel

Kilka słów o mnie

W wykształcenia jestem elektroradiologiem, który postanowił swoją największą pasję, jaką jest zdrowy styl życiu, zamienić w codzienną pracę. Dzięki temu dziś jako trener personalny oraz instruktor zajęć grupowych motywuję moich podopiecznych nie tylko do aktywności fizycznej, ale również do zmian swoich nawyków żywieniowych i zdrowej diety.

Nic nie daje mi tak ogromnej satysfakcji jak praca z ludźmi i wspieranie ich w osiąganiu celów. Kocham to, co robię i stawiam wyzwania nie tylko przed moimi podopiecznymi, ale również przed samym sobą. Dlatego przez cały czas rozwijam swoje umiejętności biorąc udział w wielu szkoleniach i konferencjach. W wolnym czasie rozwijam również moją pasję jaką jest dietetyka kliniczna oraz staram się odkrywać świat, w szczególności fascynujący region Azji Południowo-Wschodniej.

W codziennej pracy niezwykle ważne jest dla mnie stworzenie z moimi podopiecznymi relacji opartej na pełnym zrozumieniu ich potrzeb. Poświęcam czas, aby poznać ich możliwości i cel, do którego dążą. Największa satysfakcja? Widzieć jak ciężka praca w czasie treningów sprawia, że z osób, które nie wierzą w swoje możliwości stają się szczęśliwy, zdrowymi i pewnymi siebie ludźmi.

Yoga Training
Gym Training
Nutritions Consult

Każdą współpracę rozpoczynam od poznania Twoich wyników laboratoryjnych, które są podstawą do poznanie Twojego ciała – czego ma zbyt dużo, a czego mu brakuje? Z tego względu podpisałem umowę z Laboratorium ALAB – 

ogólnopolska siecią najnowocześniejszych laboratoriów diagnostycznych w Polsce oferująca najszerszą ofertę ponad 2 500 badań diagnostycznych, która gwarantuje wszystkim moim klientom rabat 15% na hasło: KOT.