O mnie

MICHAŁ KOT

Kilka słów o sobie

Absolwent kierunku elektroradiologia. Trener, konsultant żywieniowy, szkoleniowiec, pasjonat dietetyki klinicznej, endokrynologii i biomedycyny.

W swojej codziennej pracy pomagam klientom odzyskać zdrowie, dobre samopoczucie, energię i szczupłą sylwetkę. Szczególnie interesują mnie przypadki zaburzeń pracy tarczycy, jelit, gospodarki neurochemicznej, insulinooporności, chorób autoimmunologicznych czy nadwagi.

Uczę swoich klientów jak trwale zmienić nawyki żywieniowe i styl życia na zdrowy, tworzący środowisko do dobrego samopoczucia i odpowiedniego funkcjonowania organizmu. Stawiam na holistyczne i indywidualne podejście do każdego klienta.

Uświadamiam, że proces przejścia na dietę to nie tylko kilka tygodni trzymania się planu ale długofalowa, skuteczna zmiana dotychczasowych nawyków a wyrobienie tej świadomości jest kluczowe do osiągnięcia trwałego sukcesu.

Moja praca jest jednocześnie największą pasją i stylem życia. Nieustannie rozwijam swoją wiedzę i umiejętności na licznych szkoleniach, konferencjach oraz studiując fachową literaturę.

Prywatnie jestem podróżnikiem, miłośnikiem turystyki wysokogórskiej i aktywnego trybu życia. Kocham książki, psychologię, dobrą kawę i szybką jazdę na nartach.

Pomogłem już wielu osobom, dołącz do nich!

KURSY I SZKOLENIA

I wiele innych...